LEGO® Architecture 21031 Burdž Chalífa

LEGO® Architecture 21031 Burdž Chalífa

789 

Do obchodu

Katalogové číslo: prodeti-5096923 Kategorie:

Popis

Oslav inovativní design budovy s tímto LEGO® Architecture modelem budovy Burdž Chalífa, nejvyšší budovy, kterou kdy člověk postavil, v Dubaji. Věž vysoká 828 metrů z oceli, skla a zpevněného betonu, navržená architektonickou firmou Skidmore, Owings & Merrill, byla postavena v období od roku 2004 do roku 2010. Burdž Chalífa byl postaven, aby pomohl Dubaji při změně z města, jehož ekonomie je založená na ropě, na město se službami a turismem. Product Headline Zažij 160 patrovou budovu Burdž Chalífa!
Postav si a zažij budovu Burdž Chalífa. Tato verze nejvyššího mrakodrapu v Dubaji pro rok 2016 je zatím nejvyšším modelem LEGO® Architecture.

Postav si model nejvyššího mrakodrapu v Dubaji z kostek LEGO®.
Tento model nové verze oblíbené budovy Burdž Chalífa pro rok 2016 měří přes 39 cm a je tak zatím nejvyšším modelem LEGO Architecture. Model byl navržen se zaměřením na pevnost a sílu – při pohledu ze shora zachycuje charakteristický tvar květiny – a také na to, aby stavitelům dal zajímavý a prospěšný stavitelský zážitek.
LEGO® verze skutečné architektonické památky, mrakodrapu Burdž Chalífa.
Tento model pro rok 2016 měří přes 39 cm na výšku, což z něj činí zatím nejvyšší model LEGO® Architecture.
Součástí je brožurka, která obsahuje informace o designu, architektuře a o historii budovy (Pouze v anglickém jazyce. Jiné jazyky jsou dostupné ke stažení na LEGO.com/architecture).
Sesbírej všechny stavebnice ze série LEGO® Architecture.
LEGO® Architecture oslavuje svět architektury a jako médium používá LEGOkostky, a byla vytvořena pro všechny, kteří se zajímají o design, architekturu a historii.
Měří 39 cm na výšku, 9 cm na šířku a 9 cm do hloubky.

Video: Burdž Chalífa Více informací.

Další informace

EAN

5702015591188

top