LEGO® NEXO KNIGHTS™ 70348 Lance a turnajový vůz

LEGO® NEXO KNIGHTS™ 70348 Lance a turnajový vůz

469 

Do obchodu

Katalogové číslo: prodeti-8468496 Kategorie:

Popis

Pronásleduj Rogula v Lanceově turnajovém voze 4 v 1!
Uháněj za Rogulem v Lanceově rychlém turnajovém voze! Vyklop křídla a vzleť, zatímco příšera utíká pryč, a potom odpal raketové střely. Sejmi křídla, abys spustil Lanceova křídla s tryskami, potom s Lancem dosedni na zem a zažij dvojnásobnou zábavu s LEGO® NEXO KNIGHTS™. Součástí je jeden štít k naskenování s NEXO Silou Husí kůže. Součástí jsou tři minifigurky: Lance, Lancebot a Rogul. • Lanceův turnajový vůz obsahuje vyklápěcí křídla se čtyřmi raketovými střelami, snímatelná křídla s tryskami a držákem na štít, dva kokpity pro minifigurky, výfuk a dvě snímatelná kopí.

Odklop křídla s tryskami a přehrávej si souboje v oblacích! • Vypusť křídla s tryskami a rozjeď se s turnajovou motorkou na rampu a do závodní akce.
Obsahuje také Rogulův bleskový meč a Lanceův držák na štít.
Zkombinuj křídla s tryskami Lancebot se 70366 Lanceovým bojovým oblekem a zažij skvělý pocit z létání – kombinovat s nimi můžeš i kterýkoliv jiný LEGO® NEXO KNIGHTS™ bojový oblek.
Stáhni si zdarma aplikaci LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0 do svého chytrého telefonu nebo do svého tabletu. Požádej své rodiče o svolení.
Naskenuj štít a získej NEXO Sílu Husí kůže a vylepši se tak ve hře LEGO® NEXO KNIGHTS™!
Sleduj všechny své oblíbené postavy z NEXO KNIGHTS™ na kanálu Cartoon Network.
Lanceův turnajový vůz se sklopenými křídly měří přes 7 cm na výšku, 29 cm na délku a 9 cm na šířku, a více jak 27 cm na šířku s odklopenými křídly.
Lanceova turnajová motorka měří přes 4 cm na výšku, 25 cm na délku a 4 cm na šířku.
Lancebotova křídla s tryskami měří přes 7 cm na výšku, 22 cm na délku a 27 cm na šířku. Více informací.

Další informace

EAN

5702015866798

top