LEGO - Nexo Knights 70351 Clayová letadlo Falcon Blaster

LEGO – Nexo Knights 70351 Clayová letadlo Falcon Blaster

1 152 

Do obchodu

Katalogové číslo: market24-82988 Kategorie: Štítek:

Popis

LEGO Nexo Knights 70350 Tři bratři, výrobce LEGO. Ochraňuj obyvatele království Knighton před Grimrocom a jeho obrovským kyjem s Clyovým letadlem Falcon Fighter Blaster! Roztáhni křídla a pal z vystřelovací, pak vypustí Claybotovu stíhačku Recon Jet, abys měl ještě větší vzdušnou podporu. Součástí jsou tři skenovateľné štíty s NEXO Silami tikající pavián a Šílená dýně, navíc zapomenuta Síla Ničivý úpadek.

Součástí jsou dvě minifigurky: Clay a Claybot, navíc postavitelné figurky Kamenné příšery Grimroca a Brickstera.
Clayová letadlo Falcon Fighter Blaster obsahuje roztažné křídla s dvojitými vystřelovacím, dva kokpity pro minifigurky a odpojitelnou zadní stíhačku Recon Jet s vystřelovacím.
Postavitelných Kamenná příšera Grimroc obsahuje pohyblivé končetiny a průsvitné křídla, tři průsvitné modré bleskové prsty a držák na štít.
Mezi zbraněmi najdete Clay meč, Claybotov meč, Grimrocov palcát a Bricksterov palcát.
Mezi doplňky najdete Bouldron, dva držáky na štíty a truhlu s pokladem.
Stáhněte si zdarma aplikaci LEGO® NEXO KNIGHTS ™: MERLOK 2.0 do svého chytrého telefonu nebo do svého tabletu. Požádejte své rodiče o povolení.
Skenujte štíty s NEXO Silami tikající pavián a Šílená dýně a zakázanou Sílu Ničivý úpadek, ať se vylepšíte ve hře LEGO® NEXO KNIGHTS ™!
Sledujte všechny své oblíbené postavy z NEXO KNIGHTS ™ na kanálu Cartoon Network.
Clayová letadlo Falcon Fighter Blaster v letovém módu měří přes 8 cm na výšku, 29 cm na délku a 32 cm na šířku, a více než 47 cm na šířku, když je v útočném módu.
Stíhačka Recon Jet měří přes 7 cm na výšku, 9 cm na délku a 15 cm na šířku.
Grimroc měří přes 12 cm na výšku.

Počet dílků 208, počet figurek 2

Vhodné pro děti od 8 let Více informací.

top