LEGO - Nexo Knights 70362 Clay v bojovém obleku

LEGO – Nexo Knights 70362 Clay v bojovém obleku,

230 

Do obchodu

Katalogové číslo: market24-83001 Kategorie:

Popis

LEGO Nexo Knights 70362 Clay v bojovém obleku , výrobce LEGO. Obleč se s Clayem a udělej z Kamenných příšer jemný prášek!

Omráčit své nepřátele tím, že si skočíš do bojového obleku a budeš se ohánět obrovským mečem. Následně vymysli svůj vlastní způsob, jak jednoduše porazit Monstroxa a Kamenné příšery zkombinováním tří NEXO Sil podle tvé volby do unikátních zkombinovaných NEXO Sil a Naskenuj si je do aplikace LEGO NEXO KNIGHTS ™: MERLOK 2.0, která je zdarma. Vyber si z pěti NEXO Sil: Titanový meč, Mechanický griffin, Velicí zvolání, Plamenná zkáza a Kuřecí síla. Pouze ve svých bojových oblecích mohou hrdinové NEXO KNIGHTS sami ovládat zkombinované NEXO Síly!

Vylepši své bojové schopnosti s pomocí sady LEGO NEXO KNIGHTS ™ Clay v bojovém obleku , která obsahuje postavitelný bojový oblek s pohyblivými končetinami , kokpit pro minifigurku , obrovský meč , mohutnou pěst a štít kombinované NEXO Síly . Tato sada obsahuje pět štítů na skenování s NEXO Silami , které poskytují unikátní bojové schopnosti v počítačové hře , navíc zde najdeš zbrusu novou minifigurku Claye pro jaro 2017 .
Součástí je Součástí je speciální minifigurka Claye.

Počet dílků 79, počet figurek 1

Vhodné pro děti od 7 let Více informací.

top