LEGO - Nexo Knights 70365 Axl v bojovém obleku

LEGO – Nexo Knights 70365 Axl v bojovém obleku

230 

Do obchodu

Katalogové číslo: market24-83000 Kategorie:

Popis

LEGO Nexo Knights 70365 Axl v bojovém obleku , výrobce LEGO. Sleduj, jak se Axel stává na bitevním poli zcela nezastavitelným!

Vlez do vysoce technicky vyspělého bojového obleku, aby si z těžkotonážní Axla udělal všemocný bojový stroj, a rozdával s jeho obrovskou sekerou ještě větší rány. Následně vymysli svůj vlastní způsob, jak jednoduše porazit Monstroxa a Kamenné příšery zkombinováním tří NEXO Sil podle tvé volby do unikátních zkombinovaných NEXO Sil a Naskenuj si je do aplikace LEGO® NEXO KNIGHTS ™: MERLOK 2.0, která je zdarma. Vyber si z pěti NEXO Sil: Zářivá sekera, Kovový Minotaurus, Tón moci, Drtivý útok a Banánové bomby. Pouze ve svých bojových oblecích mohou hrdinové NEXO KNIGHTS sami ovládat zkombinované NEXO Síly!

Dej Axlovi mechanickou výhodu s pomocí sady LEGO® NEXO KNIGHTS ™ Axl v bojovém obleku , která obsahuje postavitelný bojový oblek s pohyblivými končetinami , kokpitem pro minifigurku , obrovskou postavitelných sekerou , mohutnou pěstí a štítem kombinované NEXO Síly . Tato sada obsahuje pět štítů na skenování s NEXO Silami , které poskytují unikátní bojové schopnosti v počítačové hře
Součástí je zcela nová minifigurka Axla pro jaro 2017.

Počet dílků 88, počet figurek 1

Vhodné pro děti od 7 let Více informací.

top