Lenovo A1000 - 8GB

Lenovo A1000 – 8GB, bílá

2 200 

Do obchodu

Katalogové číslo: prodeti-4751965

Popis

Lenovo A1000 je elegantní, snadno ovladatelný smartphone s moderním operačním systémem Android a výkonným procesorem. Díky nízké hmotnosti a příjemnému tvaru padne přímo do dlaně a hravě jej proto budete moci ovládat jednou rukou. Disponuje úložištěm pro spoustu hudebních skladeb, aplikací i fotografií, které můžete pořizovat rovnou dvěma fotoaparáty. Naučte se odpočívat a využijte možnosti oddělit práci a zábavu. Tento smartphone, který zvládne dvě telefonní čísla najednou, vám to umožní.
Díky nízké hmotnosti a displeji s úhlopříčkou 4“ můžete tento smartphone pohodlně ovládat jednou rukou. Vybrat si můžete ze dvou barevných provedení, a to z onyxově černé a perlově bílé.

Android Lollipop
S tímto operačním systémem zažijete plynulejší práci, čistší vzhled uživatelského prostředí, vyšší rychlost a řadu dalších vylepšení.

Čtyř jádrový procesor tohoto modelu znatelně urychlí váš multitasking a zajistí plynulost při sledování videí i při hraní her.
Smartphone A1000 podporuje datové připojení 3G, se kterým budete moci ihned sdílet všechny vaše novinky. Díky rychlému datovému přenosu HSPA+ si dosyta užijete sociální sítě, poslech hudby i sledování videí.
Model A1000 nabízí 5megapixelový fotoaparát s bleskem, se kterým pořídíte nejen čisté a ostré záběry, ale i videa.

Smartphone A1000 je vybaven GPS. Satelitní navigace dokonce funguje i offline.

Interní úložiště telefonu má kapacitu 8 GB, což ale není konečná. Prostor pro svá data můžete rozšířit pomocí paměťové karty o dalších 32 GB.
Už nebudete muset oddělovat svůj osobní život od profesního. Lenovo A1000 vám totiž umožní používat hned dvě telefonní čísla najednou. Více informací.

top