Stavebnice BanBao Farma Zahrádka se zvířátky 115ks

Stavebnice BanBao Farma Zahrádka se zvířátky 115ks

213 

Do obchodu

Katalogové číslo: mrakyhraceki-UN27439 Kategorie:

Popis

Ve stavebnici Farmy se zahrádkou a se zvířátky nalezneš zvířátka, kurník, stáj i figurku hospodyně. Stavebnice obsahuje 115ks se kterými si Vše děti mohou hrát. Součástí balení je také 1 figurka. Stavebnice se nachází v krabici. Stavebnice Banbao jsou naprosto bezpečné a splňují veškeré požadavky evropských norem kvality. Lze je také kombinovat s jinými stavebnicemi podobné výroby, například se jedná o Lego. Vašim dětem přinesou opravdové potěšení a dokonce i podporují rozvoj kreativity, logického myšlení a zručnosti. Po složení 115 dílků dětské stavebnice získáte dětskou farmu se zahrádkou a se zvířátky. 

Počet dílků: 115ks + 1 figurka
Materiál: plast
Rozměry balení: 23 x 15 x 5 cm

Farma se zahrádkou a se zvířátky je vhodná pro děti od 4 let.

BanBao je výrobcem stavebnic, které jsou kvalitně zpracované, vyrobené z nezávadného pevného plastu a jejich přidanou hodnotou je kompatibilita s jinými stavebnicemi.
Stavebnice BanBao se od konkurence odlišují vysokou kvalitou produktů a dostupnou cenou ve své kategorii. Tyto osvědčené vzdělávací hračky se řadí mezi světově oblíbené stavebnice.  Jejich posláním je poskytnout dětem skutečnou kvalitu prostřednictvím barevných a inspirativních výrobků tak, aby rozvíjely dětskou představivost. Nyní k dostání v kompletní šíři celého sortimentu i na trhu v České a Slovenské republice prostřednictvím exkluzivního partnera, firmy Mikro Trading a.s.

Video ke zhlédnutí série farmy, kde se nachází i Váš vybraný produkt: 

Více informací.

Další informace

EAN

6953365385852

top