Stavebnice BanBao Letadlo Dvouplošník 132ks

Stavebnice BanBao Letadlo Dvouplošník 132ks

218 

Do obchodu

Katalogové číslo: mrakyhraceki-UN26922 Kategorie: Štítek:

Popis

Jedná se o letadlo dvouplošník, které je v zelené barvě. Pro kluky, je ideálním dárkem, který je ihned upoutá, a bude chtít skládat a létat. Figurka je pro toto letadlo jak dělaná, a proto si ji ihned oblíbí. Stavebnice se nachází v krabici. Stavebnice Banbao jsou naprosto bezpečné a splňují veškeré požadavky evropských norem kvality. Lze je také kombinovat s jinými stavebnicemi podobné výroby, například se jedná o Lego. Vašim dětem přinesou opravdové potěšení a dokonce i podporují rozvoj kreativity, logického myšlení a zručnosti.

Materiál: plast

V balení se nachází: 132 ks a 1 figurka

Balení : 23x15x5cm

Vhodné pro děti od 4 let.

BanBao je výrobcem stavebnic, které jsou kvalitně zpracované, vyrobené z nezávadného pevného plastu a jejich přidanou hodnotou je kompatibilita s jinými stavebnicemi.

Stavebnice BanBao se od konkurence odlišují vysokou kvalitou produktů a dostupnou cenou ve své kategorii. Tyto osvědčené vzdělávací hračky se řadí mezi světově oblíbené stavebnice.  Jejich posláním je poskytnout dětem skutečnou kvalitu prostřednictvím barevných a inspirativních výrobků tak, aby rozvíjely dětskou představivost. Nyní k dostání v kompletní šíři celého sortimentu i na trhu v České a Slovenské republice prostřednictvím exkluzivního partnera, firmy Mikro Trading a.s. Více informací.

Další informace

EAN

6953365388273

top